TERAZ NOWA JESZCZE LEPSZA EDYCJA NA 2022 ROK!

Podręczniki są zaktualizowane pod wymogi Matury 2022

100% GWARANCJA ZDAWALNOŚCI

W poprzedniej edycji Systemu na rok 2021 100% Naszych Klientów Zdało Maturę korzystając z metod zawartych w naszym systemie. Ani jedna osoba nie zdecydowała się zwrócić systemu i skorzystać z Gwarancji Satysfakcji. W tym roku również obowiązuje Moja Żelazna Gwarancja Satysfakcji - Oddam Ci Pieniądze Jeżeli Nie Zdasz Matury! Mogę zagwarantować taką umowę, ponieważ jeśli wykorzystasz moje metody zdasz na pewno - tak jak Twoi koledzy i koleżanki w ubiegłym roku!

ZOBACZ OPINIE O SYSTEMIE ZAORAJ MATURĘ

ZOBACZ OPINIE O SYSTEMIE ZAORAJ MATURĘ

O co właściwie chodzi?

Nazywam się Kamil Zawadzki, jestem korepetytorem i absolwentem polonistyki UAM Poznań, od 9 lat przygotowuję do matury z języka polskiego. Opracowałem system, który pozwala w zaledwie 10 dni opanować materiał niezbędny by zdać maturę z języka polskiego.

Teraz moja znajoma anglistka Anna Rożek na moją prośbę Stworzyła Dla Was Podobny System Przygotowujący Do Matury z Języka Angielskiego, który pozwoli w ciągu 15 dni opanować CAŁY POTRZEBNY MATERIAŁ by zdać maturę z angielskiego. Zarówno ustną jak i pisemną.

Ten poradnik pozwoli zdać maturę z angielskiego BEZ WKUWANIA NA PAMIĘĆ oraz BEZ NAUKI TRUDNEJ GRAMATYKI. Wystarczy ZALEDWIE 150 SŁÓWEK. Do tego odpowiednia strategia opracowana przez Anię, selekcja materiału i ogarnięcie TYLKO TEGO CO POTRZEBNE. System "Zaoraj Maturę" do języka angielskiego jest równie skuteczny, jak ten do języka polskiego - GWARANTUJĘ!

Ale jak to? Chcę się dowiedzieć więcej...

Matura z języka angielskiego ma na celu sprawdzić czy znasz zasady gramatyki, masz odpowiednio duży zasób słów i po prostu umiesz porozumiewać się w tym języku. Jak każdy egzamin maturalny jednak, można do niej podejść strategicznie i nauczyć się ją zdawać "pod klucz" odpowiedzi. Są bowiem zasady, według których ten egzamin przebiega od lat i można znacząco okroić materiał, potrzebny by zdać.

W skrócie - do matury musisz umieć:


14 działów tematycznych

Słownictwo w obrębie tych działów, gramatyka, popularne idiomy etc.

5 czasów

musisz umieć układać zdania w danym czasie, poprawnie zastosować modulatory i czasowniki


Ponad 10 000 słówek

baza słownictwa jest ogromna i zawiera w gruncie rzeczy mnóstwo niepotrzebnych słówek bez których można się obejść

Rozumienie ze słuchu

bardzo istotna część egzaminu, która wielu uczniom sprawia ogromne trudności

JEST TEGO BARDZO, BARDZO DUŻO

Jeśli więc dopiero zaczynasz się uczyć lub w lepszym przypadku, zaczynasz dopiero powtórkę, to zajmie Ci to wszystko ładnych parę miesięcy, bo wszystkiego jest od groma. Chyba, że zrobisz porządną selekcję materiału. Ale jak ją zrobić? Czego się koniecznie nauczyć a co można pominąć? Czy w ogóle się tak da?

I tu ponownie wjeżdża przewodnik
"Zaoraj Maturę", cały na biało

Główne założenia systemu: NIE MUSISZ SIĘ UCZYĆ NA PAMIĘĆ, WYBIERASZ TYLKO POTRZEBNE SŁÓWKA I PODSTAWOWĄ GRAMATYKĘ, a zdajesz bez problemu! Wystarczy odpowiednia strategia, staranna selekcja materiału i skupienie się na kluczowych kwestiach, pomijając nieistotne.


System PRZYGOTUJE CIĘ DO ZDANIA ZARÓWNO MATURY USTNEJ JAK I PISEMNEJ. Całość jest tak skonstruowana, by pozwolić za jednym zamachem przygotować się do obu typów egzaminu z angielskiego!


Pokażę Ci czego dokładnie się nauczyć, co jest absolutnie niezbędne i konieczne, a co możesz bez problemu olać i odpuścić - nigdy nie pojawi się na maturze!


System jest podzielony na 15 segmentów - ogarniasz jeden dziennie w ciągu około 2 godzin


NAJLEPSZE - System kosztuje tylko 25 zł! Tyle co bilet do kina albo mała pizza - nie musisz kupować drogich kursów, które tylko powielają istniejące wszędzie wokół i DARMOWE materiały - w systemie zawarte są linki do rzetelnych i sprawdzonych, darmowych materiałów, które pomogą Ci się przygotować dużo lepiej niż płatne kursy czy repetytoria.


Dla kogo jest ten materiał?

Nowoczesna forma - e-book PDF

System “Zaoraj maturę” to e-book w formacie PDF przystosowany do odtwarzania na różnych urządzeniach – smartfonach, tabletach, czytnikach e-booków i oczywiście komputerach.

Dzięki nowoczesnej, cyfrowej formie systemu, mogliśmy wykorzystać w nim materiał cyfrowy – w omówieniu każdego dnia nauki znajdują się więc przydatne odnośniki do filmików na Youtube, opracowań lektur, ćwiczeń i zadań matematycznych, arkuszy egzaminacyjnych i kluczy odpowiedzi. Dodatkowym atutem formy cyfrowej jest fakt, że uczeń może mieć materiały ze sobą na każdym urządzeniu i łatwo zajrzeć do nich w każdej chwili, chociażby na smartfonie.


Podsumowując 25 zł + 15 dni nauki = ZDANA MATURA

Oddaję ten przewodnik zaledwie za 24,90 zł. Wychodzę z założenia, że cokolwiek rozdawane za darmo nie ma takiej wartości, jak coś, za co trzeba zapłacić choćby złotówkę. Dlatego jeśli zapłacisz te symboliczne 25 zł, to chociaż z ciekawości zajrzysz co zjadło Twoją Capriciozę ;) Dzięki tak niskiej cenie z kolei odpowiednio dużo ludzi kupi system, więc mi też się to opłaca. WIN-WIN

TYLKO TERAZ - PAKIET 3 PRZEDMIOTÓW W CENIE 2

Skorzystaj z Oferty Specjalnej - Teraz Możesz Kupić Wszystkie Poradniki "Zaoraj Maturę" za jedyne 49,90 zł.
Jeśli chcesz się kompleksowo przygotować, ta oferta jest dla Ciebie idealna - ZA 49,90 zł OTRZYMUJESZ:
System "Zaoraj Maturę" do JĘZYKA POLSKIEGO
System "Zaoraj Maturę" do JĘZYKA ANGIELSKIEGO i NIEMIECKIEGO
System "Zaoraj Maturę" do MATEMATYKI

pakiet2021

Nie ma na co czekać, koniecznie sprawdź ten system. Jeśli jeszcze nic nie zrobiłeś w kierunku tego, żeby zdać, to lepszej okazji niż teraz nie będzie. A jeśli po maturze wrócisz do mnie i okaże się, że jednak nie zdane, to zwrócę Ci pieniądze! Jestem aż tak pewien, że ten system działa.
Nic więc nie ryzykujesz - kliknij poniżej i zapewnij sobie zdaną maturę za cenę pizzy!

 
 

 
 

Nie ma na co czekać, koniecznie sprawdź ten system. Jeśli jeszcze nic nie zrobiłeś w kierunku tego, żeby zdać, to lepszej okazji niż teraz nie będzie. A jeśli po maturze wrócisz do mnie i okaże się, że jednak nie zdane, to zwrócę Ci pieniądze! Jestem aż tak pewien, że ten system działa.
Nic więc nie ryzykujesz - kliknij poniżej i zapewnij sobie zdaną maturę za cenę pizzy!

Kup Teraz